subota, 5. travnja 2014.

Željo slavio na Grbavici protiv Čelika !

Ekipa Željezničara je sklopu 25. kola Premier Lige dočekala ekipu Čelika iz Zenice . Prvi susret koji je igran na Bilinom Polju  završio je bez pobjednika , rezultat je glasio 2:2 ! Željo je od početka pokazao da igra na pobjedu ! Dokaz tome je bio i pogodak mladog Armina Hodžića iz 4. minute ! Međutim , igrači se nisu zadovoljili s rezulatom 1:0 ! U 22. minuti Željo povisuje svoju prednost na 2:0 ovog puta je strijelac Vernes Selimović . Prije odlazka na odmor Željo je riješio stvar golom Bucana za 3:0 ! Rezultat se nije mijenjao do kraja utakmice , tako je ekipa Željeznicara upisala važnu pobjedu u borbi za titulu ! Sada se trenutno nalazi na drugom mjestu sa slabijom gol razlikom od Zrinjskog . Iduće kolo gostuju ekipi Olmpica .